Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!
captcha 

Jesteś tutaj :

Protokół ze spotkania Starszych Cechów

Protokół ze spotkania Starszych Cechów
6 lutego 2011 roku

z inicjatywy Kapituły Bioenergoterapeutów Polskich, w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14 odbyło się spotkanie ze Starszymi Cechów.
• Kapitułę reprezentowali:
• Lech Borc
• Jarosław Cetens
• Zdzisław Hudak
• Zbigniew Królicki

Kręgarz pilnie potrzebny

Kręgarz pilnie potrzebny !!!

Jeżeli nie boli Cię kręgosłup, to albo nie żyjesz, albo się jeszcze nie urodziłeś.

Tym smutnym stwierdzeniem zaczynam mój wywód na temat przyczyn bólów kręgosłupa.

Jeszcze nie tak dawno - bo cały czas wydaje mi się i tak się czuję, że mam naście lat - kult ciała, a co za tym idzie ćwiczenia fizyczne, były codziennością. Ćwiczenia w szkole i po za nią wypełniały wolny czas, dawały poczucie siły i niezależności a przede wszystkim zadowolenie ze sprawności fizycznej.

Apel Polskiej Akademii Nauk w sprawie szkodliwości GMO

Apel Polskiej Akademii Nauk w sprawie szkodliwości GMO
31-01-2010

Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk (PAN) wystosował bezprecedensowy apel w sprawie zagrożenia zdrowia i środowiska ze strony GMO. Eksperci PAN wskazują na realne zagrożenie bioróżnorodności Polski ze strony wprowadzanych do środowiska organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Uwalnianie tego typu organizmów do środowiska może wywołać bardzo poważne i dalekosiężne konsekwencje, których ostateczne rozmiary mogą okazać się daleko bardziej groźne niż dające się obecnie przewidzieć - czytamy w apelu wystosowanym przez najlepszych polskich specjalistów ochrony środowiska.