Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!
captcha 

Jesteś tutaj :

Halkiew Grzegorz
Dypl. Mistrz Bioenergoterapii
Adamowizna Dobra 4
05-825 Grodzisk Maz.
609968609
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www:
http://www.bioenergoterapia.x12.pl/

 

Terapie

Szukasz sposobu na uciążliwe dolegliwości? Męczą Ciebie bóle? Nie możesz pozbyć się chorób, potrzebujesz relaksu i rozluźnienia? Potrzebna jest Tobie pomoc wykwalifikowanego terapeuty. Skorzystaj z możliwości jakie oferuje medycyna naturalna.

Szalony pęd za pracą, utrzymaniem rodziny, spełnianiem swoich marzeń wyczerpuje, czasem psuje relacje międzyludzkie. Często stres, który temu towarzyszy powoduje bóle w ciele. Tak reaguje nasz organizm na to, co się dzieje wokół nas. Dzięki wielu metodom stosowanym w gabinecie Neuro Bio Terapeuticum (masaż leczniczy, dźwiękiem, kamieniami, chiropraktyka) można pomóc w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Uprawnienia zawodowe:

Posiadam państwowe uprawnienia zawodowe w zakresie wykonywania psychoenergoterapii:

naturopata (nr.re.zawodu 323009- leczenie polegające na stosowaniu naturalnych metod, na przykład ziołolecznictwa, diety, akupunktury, hydroterapii, fizykoterapii i innych. W naturopatii wykorzystywane są również niektóre praktyki, kóre zdobyły uznanie również w klasycznej medycyny. Przykładem może być stosowanie diatermii (rodzaj elektroterapii) w przypadku bólu pleców, magnetoterapii, światłoterapii itp).
bioenergoterapia (nr.rej.zawodu 323002*- praca z bioenergiami, aurą i polami energoinformacyjnymi, uzdrawianie duchowe)
biomasaż (nr.rej.zawodu 323003*- refleksjoterapia, chiropraktyka, polarity, shiatsu, masaż polinezyjski, chirurgia fantomowa)
hipnoza energetyczna, relaksacje i medytacje (nr.rej.zawodu 323090*)
dydaktyka (nr.rej.zawodu 235106*; uprawnienia pedagogiczne)

*- Dziennik Ustaw z 17 maja 2010 Nr 82 poz. 537

Wstecz