Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!
captcha 

Jesteś tutaj :

Wstecz

Udana inauguracja(zrealizowany)

Udana inauguracja(zrealizowany)

Czy Jezus Chrystus uzdrawiał czy posługiwał się magicznymi sztuczkami? Był synem bożym czy hellenistycznym magiem? Co wiemy o historycznej postaci Jezusa z Nazaretu? Czy umarł na krzyżu?

Czy Jezus Chrystus uzdrawiał czy posługiwał się magicznymi sztuczkami? Był synem bożym czy hellenistycznym magiem? Co wiemy o historycznej postaci Jezusa z Nazaretu? Czy umarł na krzyżu?  Bibliści, teolodzy,  filozofowie od wieków próbują wyjaśnić tajemnice życia i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Filozof, mistrz bioenergoterapii, Jaga Rey przedstawiła 17 września 2011 r wykład pod hasłem: Uzdrowiciel z Nazaretu czyli magia Jezusa Chrystusa, którym Polski Cech  Bioenergoterapeutów zainaugurował nowy rok akademicki 2011/2012, a tym samym nowy cykl inspirujących sobotnich spotkań.
      Jaga Rey zapoznała zebranych z teorią amerykańskiego historyka starożytności, prof. Mortona Smitha, który w 1958 r w klasztorze Mar Saba koło Jerozolimy odnalazł nigdy niepublikowany list Ojca Kościoła, świętego mnicha Klemensa, cytujący fragmenty  Tajemnej Ewangelii Marka. Prof. Morton Smith, badacz starożytnego chrześcijaństwa udowodnił tezę o Jezusie jako hellenistycznym magu. Po ogłoszeniu swoich badań wywołał rewolucyjną, trwającą do dziś, dyskusję, przedstawiającą Jezusa Chrystusa w nowym świetle. Na polski grunt zaadoptował ją rzetelny badacz z Białegostoku, wybitny filozof, dr Jacek Sieradzan, autor wielu książek o pierwotnym chrześcijaństwie.
      Z nadzieją, że to pierwsze, udane spotkanie jest dobrą wróżbą zapraszamy na kolejne wykłady. O terminach spotkań informować będziemy na naszej stronie:  www.bioenergoterapeuci.com.pl
Zapraszamy do galerii zdjęć z wykładu Jagi Rey; autorem fotografii i ich opracowania jest mistrz bioenergoterapii, Andrzej Bednarczyk.

Zarząd PCB

Drukuj E-mail